Viac ako 120 000 produktov pripravených na dodanie. 

Platba

Ako môžem zaplatiť?

Aby bol nákup u nás potešením, môžeme vám ponúknuť nasledujúce spôsoby platby:

Prehľad platobných metód

 

Platby kartou         

Jednoduchý spôsob platby. Tovar expedujeme v čo najkratšom čase a platbu z vášho bankového účtu strhne spoločnosť vydávajúca kreditnú kartu priamo v procese objednávky. Prijímame spotrebiteľské a business platobné karty VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro, Apple Pay

 

 

Online bankové prevody    

Online bankový prevod je platba prostredníctvom internetového bankovníctva s okamžitým potvrdením úhrady. Transakcie z uvedených bánk sa spracujú okamžite a tovar odošleme bez zbytočného čakania.

Bankové platobné tlačidlá sú často využívané v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku. 

 

Slovensko                 

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva je k dispozícii v slovenských bankách, a to pre tri nasledujúce banky: Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, VÚB Banka. 

 

Česká republika                    

využijete platbu zrýchleným bankovým prevodom v bankách Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, Poštovní spořitelna, mBank a Fio banka.

 

 

Poľsko                            

Pre Poľsko je na platobnej bráne k dispozícii veľké množstvo bankových tlačidiel. V súčasnej dobe je ich viac než 20: Alior Bank, BNP Paribas Polska, Blik, Bank Millennium, Bank Nowy BFG S.A., Bank Ochrony Środowiska, Bank Pekao, Bank Pocztowy, Banki Spółdzielcze, Credit Agricole, Citi Handlowy, Getin Bank, Idea Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Nest Bank, Noble Bank, Plus Bank, PKO BP, Santander, T-Mobile Usługi Bankowe, Toyota Bank a Volkswagen Bank.

 

Apple Pay     

platobná metóda, ktorá umožňuje zákazníkom jednoduché platenie pomocou karty uloženej v Apple Wallet. Pri platení sa nemusí opisovať žiadne číslo karty a ostatné údaje. V platobnej bráne je možné zaplatiť pomocou Apple Pay. Služba sa zobrazuje používateľom Apple zariadení s prehliadačom Safari. Pri platení sa nemusí opisovať žiadne číslo karty a ostatné údaje.

 

Google Pay    

platobná metóda, ktorá umožňuje uložiť jednoduché platenie pomocou kariet v Peňaženke Google. Zákazník nemusí opisovať číslo karty ani ďalšie údaje.

 

 

Platba vopred bankovým prevodom   

Toto je najlepší a najlacnejší spôsob platby za objednávku. Uskutočníte bankový prevod fakturovanej sumy nášmu poskytovateľovi platieb Tatrabanka s uvedením čísla vašej transakcie. Potrebné informácie o platbe dostanete v dodatočnom e-maile od nás. Hneď ako dostaneme potvrdenie o platbe, tovar bude odoslaný.

 

Dobierka    

Ak zvolíte túto možnosť, tovar bude odoslaný v čo najkratšom čase. Pri preberaní zásielky zaplatíte kuriérovi pri vašich vchodových dverách. Za dobierku sa účtuje príplatok.

Vnútroštátne objednávky s dobierkou budú odoslané spoločnosťou UPS, medzinárodné objednávky nemôžu túto službu využiť.

Platba na dobierku je služba, a preto mysli na to, že ak neskôr odstúpiš od zmluvy a tovar nám vrátiš, tento poplatok ostáva kuriérovi a my ti ho nebudeme vedieť poslať na účet.

 

                                  

 

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána Comgate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované. Ďalšie informácie a kontakty na www.comgate.sk

Poskytovateľ platobnej brány, spoločnosť ComGate Payments, a.s. 

 https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

kontaktné údaje na spoločnosť ComGate Payments, a.s. pre prípadné reklamácie alebo otázky k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

 

 

 

0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie